Geciktirici İlaçlar

Geciktirici İlaçlar

 

Geciktirici ilaçlar erkekler için çıkarılmış fakat etki noktasında partnerleri de bir hayli ilgilendiren ürünlerdir. Çünkü bir erkeğin orgazm süresi normal şartlarda kadından daha kısadır. Buna birde erken boşalma problemi eklendiğinde kadının orgazm olma ihtimali sıfırın altına düşmektedir. Dolayısıyla geciktirici kullanarak orgazm süresinde ciddi bir artış sağlandığında karşılıklı olarak daha fazla haz duyulabiliyor.

 

Bir erkeğin partneriyle yaşayacağı cinsel birlikteliğin kriterleri genelde boşalma süresiyle belirlenir. Çünkü ilk orgazmın ardından sertleşme sorunlarından dolayı ilişkinin devamı sorun olmaya başlar. Bu noktada partnerini orgazm seviyesine ulaştıramayan erkeklerin yaşadığı başarısızlık hissi bir sonraki ilişkilerde de devam eder. Psikolojik olarak çözülemeyen bir soruna dönüşür.

 

Geciktirici İlaçlar Neden Kullanılmalı?

 

Geciktirici ilaçlar hap, sprey, krem, jel gibi farklı formlarda olabiliyor. Bu noktada kullanımı erkeğin orgazm süresini kat ve kat arttırarak kadının daha fazla haz duymasına yardımcı oluyor. Elbette bu süre zarfında erkeğin aldığı hazda ciddi boyutlara çıkacaktır. Şimdiye kadar hiç bu kadar uzamayan ilişkiler süre bazında sizi şaşırtacaktır.

 

Ardı ardına girilen ilişkilerden karşılıklı olarak orgazm olunmasına kadar geciktirici ilaçlar birçok kişinin cinsel hayatını olumlu etkilemektedir. Bununla birlikte diğer cinsel sorunların oluşumunda ve psikolojik etkiyle daha büyük bir cinsel problemle karşılaşmamanıza sebep olacaktır. Bu yüzden geciktirici ürünler seks hayatınızın vazgeçilmezleri arasında bulunarak partnerinizle özel bir gece yaşamanıza sebep olacak ürünlerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir